Microsoft Math Microsoft Math 1.0.2.0

Strona główna Windows Phone Edukacja i nauka
Pobierz program
lub zeskanuj:

Microsoft Math to projekt Microsoftu, którego zadaniem jest nauka matematyki. Obecnie dostępna jest jedynie aplikacja dla systemu Windows Phone, za pomocą której możemy wykonywać zadania, rywalizować ze znajomymi i sprawdzać wyniki.

Aby móc skorzystać z Microsoft Math niezbędne jest posiadanie konta Microsoft. Aplikacja do poprawnego działania wymaga połączenia z siecią, wprawdzie dysponuje trybem offline, ale dopiero po podłączeniu do internetu znikają wszystkie ograniczenia. Poziom testów jest bardzo zróżnicowany. Przy pierwszym uruchomieniu wybieramy jedną z 3 kategorii zadań, możemy ją później zmienić.

Microsoft Math posiada rozbudowany system punktów i rywalizacji, dzięki czemu motywuje nas do kolejnych zmagań. Podczas testów możemy zerknąć do teorii, która wytłumaczy nam konkretne zadania. Konstrukcja aplikacji przypomina gry logiczne i taki charakter nadaje zmaganiom. Microsoft Math nie posiada obecnie polskiej wersji językowej, program dostępny jest za darmo i nie zawiera reklam.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!