r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Microsoft Math 1.0.2.0

Strona główna Windows Phone Edukacja i nauka

Microsoft Math to projekt Microsoftu, którego zadaniem jest nauka matematyki. Obecnie dostępna jest jedynie aplikacja dla systemu Windows Phone, za pomocą której możemy wykonywać zadania, rywalizować ze znajomymi i sprawdzać wyniki.

Aby móc skorzystać z Microsoft Math niezbędne jest posiadanie konta Microsoft. Aplikacja do poprawnego działania wymaga połączenia z siecią, wprawdzie dysponuje trybem offline, ale dopiero po podłączeniu do internetu znikają wszystkie ograniczenia. Poziom testów jest bardzo zróżnicowany. Przy pierwszym uruchomieniu wybieramy jedną z 3 kategorii zadań, możemy ją później zmienić.

Microsoft Math posiada rozbudowany system punktów i rywalizacji, dzięki czemu motywuje nas do kolejnych zmagań. Podczas testów możemy zerknąć do teorii, która wytłumaczy nam konkretne zadania. Konstrukcja aplikacji przypomina gry logiczne i taki charakter nadaje zmaganiom. Microsoft Math nie posiada obecnie polskiej wersji językowej, program dostępny jest za darmo i nie zawiera reklam.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.