Microsoft Message Analyzer Microsoft Message Analyzer 4.0.7948.0

Strona główna Windows Serwery i narzędzia dla specjalistów IT Narzędzia administracyjne (dla specjalistów IT)
Pobierz progr​am
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Microsoft Message Analyzer to darmowy program, który umożliwia odczytywanie i przeprowadzanie analizy protokołów sieciowych i pozostałych informacji z logów systemowych oraz wydarzeń w systemie operacyjnym Windows.

Microsoft Message Analyzer pozwala na analizowanie wiadomości przy użyciu rozmaitych filtrów, umożliwiających dostosowanie działania aplikacji do własnych potrzeb. Narzędzie obsługuje pliki zapisane w formatach LOG i EXTX oraz TSV, CSV, OPN, CAP i wielu innych. Dostępna jest ponadto opcja otwierania wielu plików jednocześnie, przeszukiwania ich i segregowania, a także funkcja śledzenia wiadomości z dowolnego źródła.

Choć narzędzie Microsoft Message Analyzer zostało stworzone z myślą o doświadczonych odbiorcach, czyli przede wszystkim administratorach sieci komputerowych, może pochwalić się bardzo przejrzystym i łatwym w obsłudze interfejsem użytkownika. Dzięki niemu wszystkie informacje dostarczane przez aplikację są wyświetlane w czytelny sposób.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!