Microsoft Office 2010 Service Pack 1

Strona główna Windows Dodatki Poprawki i aktualizacje zabezpieczeń
Pob​ierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Pierwszy pakiet zbiorczych aktualizacji i poprawek przeznaczony dla pakietu biurowego Office 2010 w wersji 32- i 64-bitowej.

Zmian wprowadzonych wraz z Service Packiem 1 nie ma wiele i są to raczej kosmetyczne poprawki, zwłaszcza jeśli spojrzymy na to z punktu widzenia użytkownika domowego. Mimo tego zalecamy instalację dodatku wszystkim, ponieważ wnosi on między innymi szereg poprawek zabezpieczeń. Zaawansowani użytkownicy i firmy znajdą w SP1 poprawki w użyteczności widoku prezentera w PowerPoincie, we współpracy Project Server i SharePoint Server oraz w backupie tego drugiego. Search Server zyskał możliwość indeksowania plików PPSX (zapisanych pokazów slajdów), w Visio zaś poprawione zostały problemy ze skalowaniem podczas eksportu do formatu SVG.

W Outlook Web Application w usłudze Exchange Online wprowadzony został natomiast podgląd załączników. Bezpłatne Office Web Apps, czyli webowe wersje Worda, Excela, PowerPointa i OneNote, są z kolei teraz oficjalnie obsługiwane w przeglądarce Google Chrome.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

szybka instalacja
brak
ocena użytkownika
10.10.2016 15:56 • Recenzja do wersji 2010 Service Pack 1

Pakiet zbiorczych aktualizacji i poprawek dla Offica. Instalacja bezproblemowa. Wszystko odbywa się szybko i sprawnie bez konieczności używania Windows Update. Obecnie pakiet nieaktualny ponieważ wydano już SP2.