Microsoft Office 2007 Beta 2 do pobrania!

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Microsoft Office 2007 w wersji rozwojowej Beta 2 jest już dostępny do pobrania dla wszystkich zainteresowanych! Jedyne co trzeba zrobić to posiadać .NET Passport, wejść na stronę Microsoft i wypełnić krótką ankietę. Dostępne są już wszystkie składniki nowego pakietu Office 2007: zarówno zestaw Office Professional z podstawowymi aplikacjami, jak i Visio, Project, OneNote, Sharepoint oraz nowe aplikacje Groove i Forms. Zapraszamy do pobrania i przetestowania tego, co już dzisiaj oferuje nowa wersja!

Równocześnie wydana została wersja Beta 2 nowego systemu - Windows Vista. Niestety w chwili obecnej będzie ona dostępna jedynie dla subskrybentów TechNet i MSDN - publiczne wydanie, jak można przeczytać na stronie Microsoft, "w nadchodzących tygodniach".


Aktualizacja, 28.03.2007, 19:53

W związku z pojawiającymi się komentarzami informujemy, że Microsoft Office 2007 w wersji testowej można pobrać w dziale PROGRAMY -> Biuro -> Pakiety biurowe. Udostępniana do pobrania jest edycja Enterprise z polskim interfejsem językowym.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieDetroit: Become Human będzie najważniejszą premierą maja. Już graliśmy