Microsoft Office 2007 za 199 zł już dostępny!

Strona główna Aktualności

O autorze

W sprzedaży pojawił się, zapowiadany przez nas w piątek, pakiet biurowy Microsoft Office 2007, w obniżonej o ponad połowę cenie 199 zł.

Jest to specjalna edycja Microsoft Office 2007 dla Użytkowników Domowych oznaczona naklejką "15 lat Microsoftu w Polsce. Jubileuszowa edycja specjalna". Za 199 zł brutto (sugerowana cena detaliczna) otrzymujemy pakiet składający się z edytora tekstów Word, arkusza kalkulacyjnego Excel, programu do tworzenia prezentacji PowerPoint oraz aplikacji do sporządzania notatek OneNote. Licencja pakietu w wersji pudełkowej daje prawo do instalacji na 3 stanowiskach w ramach jednego gospodarstwa domowego. Tak jak sugeruje nazwa, pakiet przeznaczony jest dla użytkowników indywidualnych i nie może być wykorzystywany w celach komercyjnych. Wymagania systemowe Office 2007 to Windows XP lub Vista.

Office 2007 dla Użytkowników Domowych w cenie 199 zł jest już dostępny we współpracującym z vortalem sklepie Vobis, a także u niektórych dystrybutorów, dzięki czemu w najbliższych dniach powinien pojawić się także w praktycznie każdym innym sklepie.

Wersję testową pakietu można pobrać w dziale PROGRAMY -> Biuro -> Pakiety biurowe


Aktualizacja, 22.08.2007, 15:36

Warto doprecyzować, że jest to oferta czasowa, więc produkt w niższej cenie będzie dostępny do wyczerpania zapasów (których jednak jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie jest bardzo dużo).

© dobreprogramy

Komentarze