r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Microsoft Office 2016 zadebiutuje już 22 września

Strona główna AktualnościOPROGRAMOWANIE

Choć nowe wersje pakietu Microsoft Office nie wprowadzają zbyt wielu zmian widocznych dla niewymagających użytkowników, wiele osób czeka na premierę wersji 2016. Ta zadebiutuje najprawdopodobniej już za niecały miesiąc, a przynajmniej wszystko na to wskazuje. Obecnie zainteresowani mogą korzystać z wersji poglądowej.

O przecieku dotyczącym premiery poinformował portal WinFuture.de. Zgodnie z materiałami, jakie udało się uzyskać z firmy Microsoft, najnowszy pakiet Office 2016 w wersji dla komputerów PC pojawi się już 22 września. Oczywiście pakiet zawiera wszystkie programy znane do tej pory: edytor tekstu Word, arkusz kalkulacyjny Excel, program do prezentacji PowerPoint, notatnik OneNote, organizer osobisty Outlook, a także komunikator Skype dla Biznesu i inne dodatkowe składniki.

Zmiany w wersji 2016 są dosyć rozległe, choć skorzystają z nich głównie zaawansowani użytkownicy. Poprawiono wsparcie dla urządzeń zewnętrznych i pracę na wyświetlaczach wysokiej rozdzielczości, usunięto Lync, usprawniono integrację z Outlookiem (który może korzystać z załączników z OneDrive), a także wdrożono wieloosobową pracę w czasie rzeczywistym nad dokumentami. W pakiecie pojawił się także ciemny motyw kolorystyczny i asystent wyszukiwania, integrujący w sobie pomoc kontekstową. Użytkownicy Excela docenią nowe typy wykresów i funkcje prognozujące.

r   e   k   l   a   m   a

Jeżeli jesteście zainteresowani najnowszym pakietem Microsoft Office 2016, w naszej bazie aplikacji znajdziecie wersję Preview. Ta pozwala na bezpłatne korzystanie z pakietu przez 150 dni od aktywacji.

© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.