Microsoft Office Enterprise 2007

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Najbardziej rozbudowana edycja nowego pakietu biurowego firmy Microsoft. W skład Office Enterprise 2007 wchodzą: edytor tekstów Word, arkusz kalkulacyjny Excel, program do tworzenia prezentacji PowerPoint, program do tworzenia publikacji Publisher, klient pocztowy i organizer Outlook wraz z dodatkiem Business Contact Manager, program bazodanowy Access, aplikacja do sporządzania notatek OneNote, narzędzie do tworzenia i przetwarzania formularzy XML InfoPath, komunikator korporacyjny Office Communicator, "wirtualne biuro" Groove, a także przeglądarka Visio Viewer. Najważniejsze nowości edycji 2007 to całkiem nowy interfejs, nowy format zapisu dokumentów Open XML, wsparcie zapisu do PDF/XPS, rozbudowane tagi inteligentne, ulepszona praca grupowa, a także szereg ulepszeń w poszczególnych aplikacjach (np. blisko 1000-krotnie zwiększone możliwości obliczeniowe Excela).

Uwaga!

Pakiet biurowy Microsoft Office 2007 (ani poszczególne aplikacje wchodzące w jego skład) nie jest już dostępny do pobrania. Zachęcamy do pobierania najnowszej wersji 2010 dostępnej w naszym dziale PROGRAMY -> Biuro -> Pakiety biurowe.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

nowy i wygodny interfejs
brak
ocena użytkownika
31.05.2016 10:58 • Recenzja do wersji 2007

Jeden z lepszych pakietów biurowych na rynku, bardzo rozbudowana wersja i jak na tamte czasy bardzo innowacyjna. Nowy interfejs z początku wydaje się bardzo dziwny ale po krótkiej chwili staje się naszą codziennością - wstążka po prostu lepiej się sprawdza. Duży skok w wyglądzie i możliwościach pakietu. Nowe wersje ('10 '13' '16) nie wnoszą już tylu nowości a cenę mają wygórowaną. Ten pakiet w zupełności wystarczy do przygotowywania wszelkiego rodzaju projektów, plików tekstowych itp.