r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Microsoft Office Publisher

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program Ten program nie jest już dostępny zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Office Publisher 2010 to aplikacja DTP umożliwiająca przygotowanie drukowanych czy publikowanych on-line dokumentów takich jak broszury, wizytówki, zaproszenia, dyplomy. Publisher wchodzi w skład pakietu Office 2010. W przeciwieństwie do zwykłego edytora tekstu udostępnia szereg narzędzi przydatnych podczas składu publikacji, np. łamanie tekstu, pracę z ramkami, linie prowadzące czy widok wielostronicowy. Program posiada sporą galerię szablonów na start, więcej propozycji znaleźć można w witrynie Office Online.

Galeria programu

Uwaga!

  • Pakiet biurowy Microsoft Office 2010 (ani poszczególne aplikacje wchodzące w jego skład) nie jest już dostępny do pobrania. Zachęcamy do pobierania najnowszej wersji 2013 dostępnej w naszym dziale PROGRAMY -> Biuro -> Pakiety biurowe.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #4 15.07.2013 09:29

Pójdzie Ci w zależności od tego co Ci chodzi w tle. Od tego zależy szybkość. Zacząłem robić wizytówkę dla http://myciep*******.pl i, jak na razie, nie mam problemu.

  #3 11.12.2011 16:47

dlaczego jesteś taki niemiły?
zastanów sie nad sobą. Wszystkie rzeczy anonim nie są dla wszystkich takie jasne jak dla ciebiie

  #2 14.06.2011 15:19

a niby dlaczego nie !?

  #1 09.03.2011 11:28

Czy ten 2k10 pójdzie mi na 1GB ramu?
Szukałem 2k3, ale nie mogę znaleźc...

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.