r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Microsoft Office Visio Professional

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program Ten program nie jest już dostępny zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Office Visio Professional 2010 to wchodząca w skład pakietu Office 2010 aplikacja do projektowania wszelkiego rodzaju diagramów, schematów, wykresów i planów. Dzięki Visio można łatwo nakreślić np. schemat sieci komputerowej, plan mieszkania, obwodów elektrycznych czy schemat blokowy lub przebieg procesu biznesowego. Nanoszenie na arkusz obiektów odbywa się metodą "przeciągnij i upuść" z biblioteki w sumie kilkuset kształtów (więcej dostępnych jest w witrynie Office Online). Gotowy dokument można następnie wydrukować lub wyeksportować do pliku graficznego, strony HTML lub PDF lub XPS.

Uwaga!

  • Pakiet biurowy Microsoft Office 2010 (ani poszczególne aplikacje wchodzące w jego skład) nie jest już dostępny do pobrania. Zachęcamy do pobierania najnowszej wersji 2013 dostępnej w naszym dziale PROGRAMY -> Biuro -> Pakiety biurowe.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #6 20.11.2011 01:41

A znacie coś do rysowania wykresów liniowych w układzie współrzędnych? W tym niby się da, ale ta funkcja nie jest zbyt rozbudowana czy przyjazna. Tylko nie proponujcie Excela i innych arkuszy - tam do zbudowania wykresu trzeba mieć tabelę z danymi, a tworzenie tabel dla kilkudziesięciu wykresów, by zobrazować w miarę proste zależności, jest bez sensu. No to jak, znacie taki program? może SmartDraw sprawdzi się lepiej?

  #5 11.04.2011 10:50

Jak w tym programie połączyć kilka krawędzi w ścieżkę (http://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%9Acie%C5%BCka_%28teoria_graf%C3%B3w%29)?

  #4 09.03.2011 11:02

Bardzo przyjemny program do rysowania schematów oraz planowania przestrzennego RACKów czy serwerowni oraz topologii sieci, przydatne jeśli wszystko chcemy robić w 1 ujednoliconym formacie np do dokumentacji technicznej :)

Polecam

NarcK   4 #3 13.12.2010 18:15

Bardzo przyjemny program - osobiście nie znam nic lepszego do rysowania schematów blokowych, przepływu etc...

  #2 26.09.2010 16:11

Zeby pobrac produkty microsoftu trzeba zazwyczaj miec Live ID - taki microsoftowy login, ktory dziala niemal na wszystkich stronach. Nie prosza Cie o haslo do Twojego maila ale o haslo do Live Id.

  #1 17.09.2010 12:27

Debilne te programy Microsoftu. Nie mozna się zalogowac i pobrac. Co oznacza chory termin podaj adres mial. wpisuje nowy adres i prosi mnie o podanie mojego hasał? To lekka przeasda! Alebo cos jest w wersji traial albo zbieramy dane osobowe. Wydawało mi sie ,ze programy chcemy kupować i sprzedawać, nie gnmerać w hasłach dostepu

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.