Microsoft Office Visio Professional

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Office Visio Professional 2010 to wchodząca w skład pakietu Office 2010 aplikacja do projektowania wszelkiego rodzaju diagramów, schematów, wykresów i planów. Dzięki Visio można łatwo nakreślić np. schemat sieci komputerowej, plan mieszkania, obwodów elektrycznych czy schemat blokowy lub przebieg procesu biznesowego. Nanoszenie na arkusz obiektów odbywa się metodą "przeciągnij i upuść" z biblioteki w sumie kilkuset kształtów (więcej dostępnych jest w witrynie Office Online). Gotowy dokument można następnie wydrukować lub wyeksportować do pliku graficznego, strony HTML lub PDF lub XPS.

Uwaga!

  • Pakiet biurowy Microsoft Office 2010 (ani poszczególne aplikacje wchodzące w jego skład) nie jest już dostępny do pobrania. Zachęcamy do pobierania najnowszej wersji 2013 dostępnej w naszym dziale PROGRAMY -> Biuro -> Pakiety biurowe.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #6 20.11.2011 01:41

A znacie coś do rysowania wykresów liniowych w układzie współrzędnych? W tym niby się da, ale ta funkcja nie jest zbyt rozbudowana czy przyjazna. Tylko nie proponujcie Excela i innych arkuszy - tam do zbudowania wykresu trzeba mieć tabelę z danymi, a tworzenie tabel dla kilkudziesięciu wykresów, by zobrazować w miarę proste zależności, jest bez sensu. No to jak, znacie taki program? może SmartDraw sprawdzi się lepiej?

  #5 11.04.2011 10:50

Jak w tym programie połączyć kilka krawędzi w ścieżkę (http://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%9Acie%C5%BCka_%28teoria_graf%C3%B3w%29)?

  #4 09.03.2011 11:02

Bardzo przyjemny program do rysowania schematów oraz planowania przestrzennego RACKów czy serwerowni oraz topologii sieci, przydatne jeśli wszystko chcemy robić w 1 ujednoliconym formacie np do dokumentacji technicznej :)

Polecam

NarcK   4 #3 13.12.2010 18:15

Bardzo przyjemny program - osobiście nie znam nic lepszego do rysowania schematów blokowych, przepływu etc...

  #2 26.09.2010 16:11

Zeby pobrac produkty microsoftu trzeba zazwyczaj miec Live ID - taki microsoftowy login, ktory dziala niemal na wszystkich stronach. Nie prosza Cie o haslo do Twojego maila ale o haslo do Live Id.

  #1 17.09.2010 12:27

Debilne te programy Microsoftu. Nie mozna się zalogowac i pobrac. Co oznacza chory termin podaj adres mial. wpisuje nowy adres i prosi mnie o podanie mojego hasał? To lekka przeasda! Alebo cos jest w wersji traial albo zbieramy dane osobowe. Wydawało mi sie ,ze programy chcemy kupować i sprzedawać, nie gnmerać w hasłach dostepu