r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Microsoft Office dla telefonów Nokii z Symbianem

Strona główna Aktualności

Właściciele nowszych smartfonów Nokia z Symbianem uzyskali właśnie dostęp do mobilnej wersji pakietu biurowego Microsoft Office.

W skład pakietu wchodzą standardowe aplikacje Office, takie jak Word, Excel czy PowerPoint. Oprogramowanie zapewnia możliwość podglądu i kompleksowej edycji dokumentów w formatach stosowanych przez Microsoft. Mobilny Office można już zainstalować na telefonach Nokia 701, Nokia 700, Nokia 603, Nokia E7, Nokia X7, Nokia C7, Nokia Oro i Nokia C6-01. Właściciele smartfonów Nokia N8, Nokia E6 i Nokia 500 otrzymają dostęp do aplikacji w najbliższym czasie. Nadchodzące telefony fińskiego producenta, jak choćby Nokia 808 PureView z aparatem 41 Mpix będą już dostarczane z fabrycznie wgranym pakietem biurowym Microsoftu. Do instalacji Microsoft Office można wykorzystać narzędzie Nokia Software Update. Istnieje także możliwość połączenia telefonu z komputerem i wgrania pakietu za pomocą Nokia Suite. Word, Excel i PowerPoint zostanie także wkrótce umieszczony w sklepie z aplikacjami Nokia Store. Warto odnotować, że w Nokia Store jest już zgromadzonych ponad 100 tysięcy aplikacji.

Warto podkreślić, że Nokia jest pierwszym producentem, który oferuje użytkownikom pakiet biurowy Office na urządzeniach z systemem innym niż Windows czy Windows Phone. Ani Android ani iOS nie mogą pochwalić się dostępnością Worda czy Excela w swoich sklepach z aplikacjami.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.