Microsoft Office 2003 do 60% taniej w ramach OSL

Strona główna Aktualności

O autorze

W dniach od 7 marca do 30 czerwca 2005 roku, firmy które podejmą decyzję o zakupie oprogramowania Office Professional Edition 2003 w ramach Otwartej Subskrypcyjnej Umowy Licencyjnej (OSL) będą miały możliwość uzyskania 10 % zniżki na zakup tego produktu. Promocja skierowana jest dla firm, które w okresie promocyjnym podpiszą umowę OSL na co najmniej Office Professional Edition 2003 na wszystkie, kwalifikujące się komputery w firmie.

Zniżka 10% oferowana w ramach promocji łączy się ponadto z innymi zniżkami, jakie może uzyskać firma w programie OSL. 15% zniżki - za zakup całej platformy produktów Microsoft (Microsoft Office, Microsoft Windows upgrade oraz licencji dostępowych do serwerów tzw. Core CAL) na każdy posiadany w firmie komputer. Dodatkowo firma otrzymuje 10% upustu na zakup pakietu Office Professional Edition 2003, jeżeli zakup nastąpi w okresie promocyjnym. 50% zniżki - na każdy komputer z zainstalowaną już aktualną lub starszą wersją pakietu Microsoft Office (2003, XP, 2000, 97, 95, 4.x). Zniżka ta obowiązuje wyłącznie w pierwszym roku trwania umowy.

Więcej informacji oraz listę rekomendowanych punktów sprzedaży umowy OSL znaleźć można pod adresem: www.microsoft.com/poland/promocjaosl

© dobreprogramy
s