Microsoft Office 2007 za 59 zł - specjalna oferta dla szkół!

Strona główna Aktualności

O autorze

W najbliższych dniach do sprzedaży trafi specjalna edycja pakietu Microsoft Office Professional 2007 kierowana do szkół. Pakiet ten z licencją na 10 stanowisk kosztować będzie jedynie 590 zł brutto czyli 59 zł za stanowisko.

Zakupu specjalnej edycji będą mogły dokonać szkoły podstawowe, gimnazjalne i ponadgimnazjalne. Co istotne, pakiet będzie mógł być wykorzystywany nie tylko w celach dydaktycznych ale także "związanych z funkcjonowaniem placówki" czyli np. w sekretariacie. Oprogramowanie dostarczane będzie w wersji pudełkowej. Jak dowiedzieliśmy się jednak nieoficjalnie, po instalacji oprogramowania licencji nie będzie można przenosić na inne komputery. Nie będzie tu obowiązywać także prawo Work At Home (czyli opcja licencyjna pozwalająca na używanie produktu w domu przez nauczycieli) jak to dzieje się w przypadku programu licencjonowania grupowego Open.

Microsoft Office Professional 2007 to jedna z najbardziej rozbudowanych edycji najnowszego pakietu biurowego firmy Microsoft. W skład pakietu wchodzą: edytor tekstów Word, arkusz kalkulacyjny Excel, program do tworzenia prezentacji PowerPoint, program do tworzenia publikacji Publisher, klient pocztowy i organizer Outlook wraz z dodatkiem Business Contact Manager oraz program bazodanowy Access. Najważniejsze nowości edycji 2007 to całkiem nowy interfejs, nowy format zapisu dokumentów Open XML, wsparcie zapisu do PDF/XPS, rozbudowane tagi inteligentne, ulepszona praca grupowa, a także szereg ulepszeń w poszczególnych aplikacjach (np. zwiększone możliwości obliczeniowe Excela).

Specjalna edycja edukacyjna nie jest jeszcze dostępna w sieci sprzedaży. Można ją jednak już zamówić w przedsprzedaży w sklepie Vobis, współpracującym z naszym vortalem. Pierwsze dostawy nastąpią prawdopodobnie w okolicach 18-20 maja.

Promocja ma obowiązywać tylko do 31 lipca. Więcej informacji można znaleźć na stronie producenta.

© dobreprogramy
s