Microsoft OneNote 2007

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Office OneNote 2007 to druga wersja aplikacji, która zadebiutowała w edycji 2003 pakietu Microsoft Office, a obecnie wchodzi w skład Office 2007. OneNote to wirtualny notes, w którym można przechowywać notatki tekstowe, głosowe i obrazkowe. Aplikacja bardzo dobrze integruje się z przeglądarką Internet Explorer i systemem, pozwala na wklejanie wycinków ekranu, drukowanie bezpośrednio do notesu czy wysyłanie plików. OneNote jest prosty w obsłudze, a nową notatkę podręczną można w dowolnej chwili wyświetlić i edytować naciskając kombinację klawiszy Windows + N. Program umożliwia katalogowanie zawartości na notesy, zakładki i strony wraz z podstronami.

Dostępna jest także indeksowana wyszukiwarka (co ciekawe, przeszukuje także zawartość obrazów). OneNote ściśle współpracuje też z Outlookiem i umożliwia synchronizację zadań. Wszystkie notatki natomiast można synchronizować z urządzeniem Pocket PC. W wersji 2007 dodano sporo funkcjonalności, między innymi w zakresie współużytkowania i udostępniania notatek, synchronizacji z urządzeniami przenośnymi, przeszukiwanie zawartości obrazów i nagrań głosowych. Dodano także opcję instalacji specjalnego klienta OneNote na komputery przenośne.


Uwaga!

Pakiet biurowy Microsoft Office 2007 (ani poszczególne aplikacje wchodzące w jego skład) nie jest już dostępny do pobrania. Zachęcamy do pobierania najnowszej wersji 2010 dostępnej w naszym dziale PROGRAMY -> Biuro -> Pakiety biurowe.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!