r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Microsoft Points i abonament Gold na paragonie

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Choć zdrapki na Xbox Live Gold czy Microsoft Points dostępne są normalnie w sklepach z grami, a można też przedłużyć abonament i zakupić wirtualną walutę także przez Internet, mądre głowy z Redmond myślą, w jaki sposób rozwinąć sprzedaż. Skoro ludzie przyzwyczaili się do doładowywania telefonów na kartę prosto przy kasie to może właśnie tak? Dogadano się z InComm oraz siecią Dollar General, aby tam zacząć testować rozwiązanie.

Ochrzczono je dumnie (i przydługo) Microsoft Xbox Live Prepaid PIN on Receipt, ale chodzi oczywiście zwyczajnie o drukowanie kodów na paragonie, wprowadzanych potem samodzielnie w menu konsoli. W Stanach Zjednoczonych możliwe jest przedłużenie abonamentu Gold oraz zakup Microsoft Points za równowartość 19,99, 14,99, 49,99 lub 59,99 dolara. Ponoć jest to odpowiedź na potrzeby rynku — przynajmniej amerykańskiego. Nie wiadomo czy kiedykolwiek taka opcja płatności wyjdzie poza USA, jeśli jednak tak, zapewne do Polski trafi ona nieprędko...

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.