r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Microsoft Project 2007

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne

Office Project 2007 to kolejna wersja aplikacji cenionej zwłaszcza przez firmy, które borykają się z problemami zarządzania i koordynowania dużej ilości projektów i inicjatyw w dużej, często rozproszonej grupie osób. Project 2007 wchodzi w skład pakietu Office 2007. Project 2007 pozwala na śledzenie poszczególnych etapów projektu wraz z określonym budżetem czy analizami skutków podejmowanych decyzji. Udostępnia menedżerom przejrzysty ogląd sytuacji, a pozostałym pracownikom - łatwe znalezienie i zapoznanie się z przydzielonymi zadaniami. Do celów prezentacyjnych Project korzysta z modułów graficznych programów Word i Visio, aby łatwiej przygotować odpowiednie diagramy i schematy. Dane przechowywane w bazach projektu można także bez problemów wyeksportować do witryny SharePoint, gdzie mogą być również przechowywane dokumenty związane z projektem.

Platforma Office Enterprise Project Management (EPM) posiada także kilka edycji serwerowych. Przede wszystkim trzeba wspomnieć o Project Server 2007, oprogramowaniu przeznaczonym dla firm, które m.in. pozwala udostępniać dane nie tylko za pośrednictwem aplikacji klienckich, ale także przez przeglądarkę internetową. Project Portfolio Server 2007 umożliwia zaś projektowanie, zarządzanie i udostępnianie danych portfolio integrujących wiele projektów w jednym miejscu tak, aby szybciej można było uzyskać pełen przegląd realizowanych przez firmę inicjatyw.


Uwaga!

Pakiet biurowy Microsoft Office 2007 (ani poszczególne aplikacje wchodzące w jego skład) nie jest już dostępny do pobrania. Zachęcamy do pobierania najnowszej wersji 2010 dostępnej w naszym dziale PROGRAMY -> Biuro -> Pakiety biurowe.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #2 29.07.2007 14:37

Project 2007 pl jest wersja Profesional na stronie http://tnij.org/6x7

-----------
W przypadku długich linków mogących powodować rozjechanie vortalu proszę korzystać z ogólnodostępnych serwisów umożliwiających skracanie linków.

Pozdrawiam.
adam9870

  #1 26.04.2007 09:36

sciagnalem, uruchamiam instalke i co ? okazuje sie, ze jest to office enterprise 2007. jest w nim wiele produktow, ale nie ma prject'a :-(

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.