Microsoft Project Professional

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program

Microsoft Project Professional to kolejna wersja aplikacji cenionej zwłaszcza przez firmy, które borykają się z problemami zarządzania i koordynowania dużej ilości projektów i inicjatyw w dużej, często rozproszonej grupie osób.

Project 2013 pozwala na śledzenie poszczególnych etapów projektu wraz z określonym budżetem czy analizami skutków podejmowanych decyzji. Udostępnia menedżerom przejrzysty ogląd sytuacji, a pozostałym pracownikom - łatwe znalezienie i zapoznanie się z przydzielonymi zadaniami. Do celów prezentacyjnych Project korzysta z modułów graficznych programów Word i Visio, aby łatwiej przygotować odpowiednie diagramy i schematy.

Dane przechowywane w bazach projektu można także bez problemów wyeksportować do witryny SharePoint, gdzie mogą być również przechowywane dokumenty związane z projektem.

Uwaga!

  1. Na chwilę obecną pakiet nie jest dostępny w polskiej wersji językowej.
  2. Aby pobrać program należy zarejestrować się na stronie pobierania. Wymagane jest konto Live ID (można je założyć w trakcie rejestracji).
  3. Wersja testowa pozwala na korzystanie z pakietu przez 60 dni od momentu instalacji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

rozbudowanie i poprawienie wstążki, powrót menu plik, integracje z Onedrive
brak większych minusów utrudniających prace z programem
ocena użytkownika
06.06.2016 18:53 • Recenzja do wersji 2013

Program do zarządzania i koordynowania dużej ilości projektów. Wersja 2013 wprowadza pewne nowości choć nie jest to taki skok jak z 2003 na 2007. Plus za rozbudowanie i poprawienie wstążki oraz powrót menu plik i dobrą integracje z Onedrive. Program nie zawodzi, jest szybki i wygodny w użytkowaniu, ponadto korzysta z dobrze znanych modułów graficznych programów Word i Visio. Interfejs jest przejrzysty, całość przypomina trochę Excela. Cena za wysoka. Minusów brak. Program nie sprawi problemu użytkownikom poprzednich wersji. Nawet jeżeli ktoś pierwszy raz korzysta z tego programu to wystarczy kilkanaście minut aby zrozumieć i opanować program. Polecam do zarządzania i koordynowania projektów.