Microsoft Research Cliplets

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program

Microsoft Research Cliplets to nietypowe i bardzo proste w obsłudze narzędzie do obróbki materiałów wideo, przy użyciu którego łatwo "zamrozimy" lub pozostawimy w ruchu wybrane elementy obrazu.

Pracę z programem rozpoczynamy od wczytania filmu i wskazania fragmentu, który poddany zostanie obróbce. Po kilkusekundowym przetwarzaniu materiału przystąpić można do edycji, która odbywa się za pośrednictwem dwóch prostych osi czasu, odpowiedzialnych za podgląd wczytanego filmiku i stworzonej przez nas animacji, oraz kilku rodzajów warstw nakładanych na obraz. Wśród nich znalazły się warstwy stałe, odtwarzane w pętli lub jednorazowo, a także odbicie lustrzane. Podczas obróbki wykorzystywać możemy dowolną ilość warstw i obejmować one mogą całkowicie różne elementy obrazu - wskazywane (poprzez ich obrysowanie) przez użytkownika za pomocą narzędzia, jakim jest zakreślacz.

Narzędzie Microsoft Research Cliplets obsługuje na wejściu takie formaty wideo jak 3G2, 3G2P, 3GP, 3GPP, ASF, AVI, M4V, MOV, MP4, SAMI, SMI, WMV oraz XCLP. Z kolei gotowe projekty wyeksportować można do postaci plików MPEG-4 (MP4) lub WMV.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!