r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Microsoft SQL Server 2008 RTM

Strona główna Aktualności

Microsoft ogłosił zakończenie prac nad najnowszą wersja SQL Servera i skierował go do produkcji. Radość w Microsofcie była tak duża, że Ted Kummert, viceprezes korporacji, przefarbował włosy na jasno pomarańczowo.

SQL Server 2008 był opóźniony o kilka miesięcy ale i tak Microsoft jest zadowolony z wydania swojego najnowszego dziecka w ramach czasowych wynoszących 24-26 miesięcy od premiery wersji poprzedniej. Nowy SQL Server będzie dostępny w siedmiu wersjach: Compact, Express, Standard, Workgroup, Developer, Enterprise i Web. Wersja Web pojawiła się stosunkowo późno, na żądanie klientów, którym nie odpowiadała żadna z pozostałych edycji serwera.

SQL Server 2008 jest dostępny dla subskrybentów MSDN i Technetu. Wersje testowe pojawią się 7 sierpnia. Wersje Express i Compact powinny już być dostępne. Ceny będą podobne do tych obowiązujących dla SQL Server 2005. Bezpłatne aktualizacje z wersji 2005 będą dostępne dla klientów posiadających odpowiednie licencje serwisowe.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.