r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Microsoft Security Summit 2006 rozpoczęty

Strona główna Aktualności

W Warszawie rozpoczął sie Microsoft Security Summit 2006 - największa w Polsce konferencja Microsoft dla specjalistów IT, poświęcona zagadnieniom bezpieczeństwa.

Przez dwa dni, najlepsi światowi specjaliści zaprezentują zagadnienia związane z realizacją idei Defense in depth w środowisku Microsoft: poczynając od zarządzania tożsamością i dostępem, aż do szczegółów technicznych nowych produktów Microsoft z rodziny Security. Podczas pierwszego dnia prowadzącym będzie Rafał Łukawiecki - niezależny specjalista od spraw bezpieczeństwa i znakomity prezenter znany z takich jak konferencji jak TechEd czy IT Forum. Drugiego dnia wystąpią najwięksi specjaliści z Polski i zagranicy m.in. Sasa Radosevic i Fred Baumhardt.

Podczas konferencji zostaną omówione następujące zagadnienia produkty i technologie: zarządzanie tożsamością i dostępem (Identity and Access Management Overview), zarządzanie cyklem życia tożsamości (Identity Lifecycle Management), zarządzanie dostępem (Access Management), silna autentykacja oraz metody alternatywne (Strong and Alternative Authentication), Windows Vista - nowe technologie zabezpieczeń, IE7, Client Protection, One Care, Windows Defender, ISA Server 2004/2006 - najlepszy proxy, firewall i VPN na rynku, Antigen - czyli Microsoft zabezpiecza pocztę elektroniczną, RMS SP2 i IMS - do czego to może się przydać w Twojej firmie.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.