Microsoft Security Summit 2006 w kwietniu

Strona główna Aktualności

O autorze

W dniach 11 i 12 kwietnia, w Warszawie, odbędzie się Microsoft Security Summit 2006 - największa w Polsce konferencja Microsoft dla specjalistów IT, poświęcona zagadnieniom bezpieczeństwa.

Przez dwa dni, najlepsi światowi specjaliści zaprezentują zagadnienia związane z realizacją idei Defense in depth w środowisku Microsoft: poczynając od zarządzania tożsamością i dostępem, aż do szczegółów technicznych nowych produktów Microsoft z rodziny Security. Podczas pierwszego dnia prowadzącym będzie Rafał Łukawiecki - niezależny specjalista od spraw bezpieczeństwa i znakomity prezenter znany z takich jak konferencji jak TechEd czy IT Forum. Drugiego dnia wystąpią najwięksi specjaliści z Polski i zagranicy m.in. Sasa Radosevic i Fred Baumhardt.

Podczas konferencji zostaną omówione następujące zagadnienia produkty i technologie: zarządzanie tożsamością i dostępem (Identity and Access Management Overview), zarządzanie cyklem życia tożsamości (Identity Lifecycle Management), zarządzanie dostępem (Access Management), silna autentykacja oraz metody alternatywne (Strong and Alternative Authentication), Windows Vista - nowe technologie zabezpieczeń, IE7, Client Protection, One Care, Windows Defender, ISA Server 2004/2006 - najlepszy proxy, firewall i VPN na rynku, Antigen - czyli Microsoft zabezpiecza pocztę elektroniczną, RMS SP2 i IMS - do czego to może się przydać w Twojej firmie.

Prezentacje prowadzone będą na średnim i wysokim poziomie zaawansowania, w języku polskim lub tłumaczeniem symultanicznym. Do dyspozycji uczestników będzie bezpłatna sieć WiFi z dostępem do Internetu. Każdy otrzyma też komplet materiałów z książką Microsoft Press "Ocena bezpieczeństwa sieciowego" i wersjami ewaluacyjnymi produktów. Dodatkowo, jak zachęcają organizatorzy, odpowiadając na pytania prelegentów w trakcie sesji, wygrać będzie można liczne nagrody i upominki, ponadto wieczorem przygotowana zostanie miła niespodzianka.

Konferencja jest bezpłatna, wymagana jest jednak wcześniejsza rejestracja na specjalnej stronie informacyjnej. Na stronie znajdują się również szczegółowa agenda i inne informacje.

© dobreprogramy
s