r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Microsoft SharePoint 3.7.0

Strona główna iOS Biuro i firma Inne programy biurowe

Microsoft SharePoint to aplikacja, która służy do obsługi należącej do firmy Microsoft usługi SharePoint. Program oferuje dostęp do wszystkich możliwości przewidzianych dla użytkowników tego internetowego narzędzia.

Za pomocą aplikacji można dzielić się informacjami ze wszystkimi pracownikami, m.in. rozmawiać w obrębie stworzonych grup roboczych i społeczności, a także dzielić się dokumentami z dysku chmurowego OneDrive. Ponadto, możliwe jest dokładne wyszukiwanie: osób korzystających z SharePoint, dokumentów oraz udostępnionych wcześniej informacji. Z kolei administratorzy firmowego SharePointa mogą ustawiać konkretne dane, linki lub pliki jako wyróżnione, kierując w ten sposób na nie uwagę członków zespołu. Aplikacja umożliwia też wygodne organizowanie informacji zgodnie z bieżącymi potrzebami zespołów używających tej usługi, a także dzielenie się pomysłami i nawiązywanie rozmów z innymi osobami korzystającymi z SharePoint.

Program ma prosty w obsłudze, czytelny interfejs, który jest dopasowany do szaty graficznej innych produktów mobilnych firmy Microsoft. Dzięki temu osoby korzystające z oprogramowania firmy na smartfony lub tablety bez większych problemów opanują aplikację SharePoint.

Aplikacja jest dostępna bezpłatnie i przeznaczona tylko dla użytkowników Microsoft Office365 lub SharePoint. Obsługuje SharePoint Online oraz serwery Share Point w wersji z 2013 i 2016 r.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Mobilny klient SharePointa tylko na iOS-a. Microsoft już nie wierzy w Windowsa?

21
22.06.2016  •  Łukasz Maślanka

Wygląda na to, że specjaliści od zakupów sprzętu w firmach na całym świecie właśnie szykują się do zamówienia dużej partii iPhoneów oraz iPadów, a nad przyszłością mobilnego Windowsa zawisła kolejna ciemna chmura. Wszystko za sprawą decyzji Microsoftu, który wydał mobilną aplikację do zarządzania platformą SharePoint tylko na system iOS. Nowy program od Microsoftu na urządzenia z systemem operacyjnym Apple graficznie wpisuje się w designerską politykę firmy i jest bardzo podobny do innych aplikacji jego autorstwa. Dzięki temu użytkownicy microsoftowego oprogramowania nie powinni mieć…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.