r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Microsoft SharePoint Administration Toolkit 2.0

Strona główna Windows Serwery i narzędzia dla specjalistów IT Narzędzia administracyjne (dla specjalistów IT)
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

SharePoint Administration Toolkit to narzędzie pomocne w administracji i zarządzaniu usługami Windows SharePoint Services 3.0 oraz Office SharePoint Server 2007. Umożliwia między innymi przeprowadzanie operacji hurtowo na kolekcjach witryn i korektę ustawień alertów po zmianie adresu witryny. W wersji 2.0 dodano nowy składnik - User Profile Replication Engine, który umożliwia replikację profili użytkowników pomiędzy różnymi dostawcami Shared Services Providers. Funkcjonalność ta jest przeznaczona tylko dla pełnej wersji SharePointa. Pozostałe, dostępne także w WSS nowości to możliwość dopasowania instalacji pod kątem składników i lokalizacji folderu dla UPRE, a także znaczne jej uproszczenie - nie ma już potrzeby uruchamiania psconfig czy stsadm tak jak w poprzednich wydaniach.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
darek719   40 #1 29.10.2015 11:32

stary ale dobry program.

Autor edytował komentarz.
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.