r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Microsoft Skype dla firm Basic 16.0.4351.1001

Strona główna Windows Internet i komunikacja Telefonia VoIP
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

Microsoft Skype for Business Basic, a po polski Microsoft Skype dla firm Basic, to podstawowa wersja komunikatora biznesowego Microsoftu, który zastąpił Lynca. Skype dla firm pozwala wysyłać wiadomości, prowadzić rozmowy głosowe i wideo, organizować spotkania online, przesyłać pliki i przekazywać obraz z pulpitu.

Galeria programu

Komunikator integruje się z pakietem Office 365 i by z niego korzystać, trzeba mieć dane logowania do sieci firmowej. Pozostałe jego elementy wyglądają bardzo podobnie do tych, które znajdziemy w tradycyjnym Skypie – statusy, listę znajomych i okno rozmów. Wirtualne spotkania można planować bezpośrednio w Outlooku, a podczas wideokonferencji można zaprezentować innym pulpit, pojedynczy program lub slajdy PowerPointa.

Firmy korzystające z Office 365 ProPlus, Office 365 Enterprise E3 lub Office 365 Enterprise E4 mogą zainstalować na komputerach swoich pracowników bardziej rozbudowaną wersję Skype'a dla firm razem z pakietem biurowym.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.