r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Microsoft SmallBusiness+ dla firm

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Microsoft ogłosił dostępność Small Business+, zestawu darmowych zasobów i usług przygotowanych specjalnie z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach. W ich skład wchodzi m.in. 45-dniowa bezpłatna zaawansowana pomoc techniczna on-line. Small Business+ powstał w reakcji na potrzeby klientów; umożliwia łatwiejsze i szybsze wdrożenie nowych technologii Microsoft w małych i średnich firmach.

Small Business+ dostępny jest jako część witryny Small Business Center po krótkiej rejestracji, która ma na celu personalizację oferowanych informacji i dostosowanie ich do potrzeb konkretnego przypadku. Po rejestracji od razu dostępne stają się interaktywne kursy oraz chat on-line ze specjalistą. To oczywiście nie koniec - Microsoft zapowiada aktywne rozwijanie witryny w najbliższej przyszłości. Warto już teraz poznać jej możliwości - polecamy! Witryna funkcjonuje obecnie jedynie w angielskiej wersji językowej.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.