r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Microsoft Solitaire Collection 1.8.2021.0

Strona główna Android Gry Logiczne i karciane

Microsoft Solitaire Collection to zestaw klasycznych gier karcianych, które dostępne są na systemach Windows. Microsoft zadbał, aby rozpoczęciu rozgrywki towarzyszyły pomocne komentarze i samouczki, dzięki czemu zestaw pasjansów jest świetną propozycję gry „dla zabicia czasu” nawet dla mniej doświadczonych.

Aplikacja zawiera pięć gier karcianych: Klondike, Spider, FreeCell, Pyramid i TriPeaks. Każda z nich w dodatku ma klika wariacji: w ustawieniach możemy wybrać jeden z rzeczywistych stosowanych w kasynach systemów punktowania, a także określić dodatkowe reguły gry. Bardziej doświadczeni gracze mogą także wyłączyć samouczki i pomocne komunikaty.

Mobilne pasjanse oferują także dodatkowe funkcje, wśród których wymienić należy aktualizowanie codziennie wyzwania, czy funkcje społecznościowe. Dzięki mikrotranskacjom można zapewnić sobie podczas układania pasjanse dosłownego „asa w rękawie”. Każdy udany pasjans pożegna użytkownika znaną od lat klasyczną kaskadową animacją.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Microsoft wydał nowego mobilnego Pasjansa. Czy pożegnacie zielone tło?

21
03.03.2017  •  Anna Rymsza

Pasjans to jeden z najważniejszych programów, dołączonych do systemu Windows. Od wydania Windowsa 3.0 aplikacja umilała miliony godzin pracy z komputerem. Teraz w Pasjansa, Pajączka i Kierki Microsoftu można grać zawsze i wszędzie, dzięki mobilnej odsłonie Microsoft Solitaire Collection. Właśnie wydana została spora aktualizacja gry dla Androida, która dogania wersję dla Windowsa. Microsoft Solitaire Collection pozwala zagrać w 5 gier karcianych: Klondike (Pasjans), Spider (Pajączek), Freecell (Kierki), TriPeaks (3 szczyty) i Pyramid (Piramida). Aplikacja ma także możliwość połączenia się…

Microsoft Solitaire Collection – klasyczne pasjanse z Windowsa na Androidzie i iOS-ie

15
24.11.2016  •  Maciej Olanicki

Kolejna aplikacja Microsoftu trafiła właśnie na mobilne systemy operacyjne Android i iOS. Tym razem nie są to akcesoria, komunikatory czy mobilny pakiet biurowy, lecz gra. I to kultowa: na smartfonach można już bowiem ułożyć klasyczne, znane z Windowsa, pasjanse. Microsoft Solitaire Collection zawiera pięć gier karcianych: Klondike, Spider, FreeCell, Pyramid i TriTeaks. Każda z nich w dodatku ma klika wariacji: w ustawieniach możemy wybrać jeden z rzeczywistych stosowanych w kasynach systemów punktowania, a także określić dodatkowe reguły gry. Bardziej doświadczeni gracze mogą także wyłączyć…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.