Microsoft Support and Recovery Assistant Microsoft Support and Recovery Assistant 17.00.4949

Strona główna Windows Narzędzia Inne narzędzia
Pobierz progr​am
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Microsoft Support and Recovery Assistant (w skrócie SaRA) to oficjalne narzędzie do rozwiązywania wszelakich problemów z oprogramowaniem firmy Microsoft. Udostępnione ono zostało bezpłatnie i kierowane jest do użytkowników Windowsa 7, 8 i 10.

Jakie możliwości daje narzędzie?

Narzędzie diagnostyczne Microsoft Support and Recovery Assistant (SaRA) umożliwia wykrywanie i niwelowanie typowych problemów związanych z usługami i oprogramowaniem Microsoft oraz środowiskiem operacyjnym Windows. Wśród wspieranych produktów znajdziemy pakiet biurowy MS Office, komunikator Teams, aplikacje Outlook, One Drive i Skype dla Firm itp. SaRA oferuje również pomoc z Dynamics 365, Outlookiem w sieci Web i dla komputerów Mac oraz urządzeniami mobilnymi. Wśród najczęszczych zastosowań narzędzia wymienić należy rozwiazywanie problemów z aktywacją Windowsa.

Obsługa Microsoft Support and Recovery Assistant (SaRA) nie należy do skomplikowanych. Praca z narzędziem odbywa się z wykorzystaniem kreatora, który prowadzi użytkownika krok po kroku przez proces wykrywania, analizowania i rozwiązywania problemów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!