Microsoft Translator Microsoft Translator 1.0.0.0

Strona główna Windows Dodatki Rozszerzenia programów
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Translator to dodatekdla wszystkich programów pakietu Office, który pozwala szybko skorzystać z usług Tłumacza Microsoftu. Jego ogromną zaletą jest możliwość integracji z innymi usługami producenta, jak Centrum Microsoft Translator.

Po uruchomieniu dodatku wystarczy wybrać języki i zaznaczyć fragment tekstu, by zobaczyć jego tłumaczenie, a także od razu wprowadzać poprawki. Dodatek może także sam rozpoznać język, z którego tłumaczy. Fragment tłumaczenia można od razu wstawić do dokumentu, w miejsce oryginalnego, jeśli wciąż jest zaznaczony, lub w innym miejscu. Podobnie jak w aplikacjach mobilnych, przy tłumaczeniu krótkich urywków i pojedynczych słów można skorzystać z możliwości oceniania.

Tłumaczenie odbywa się na serwerach Microsoftu, więc niezbędne jest połączenie z Internetem, by dodatek działał prawidłowo. Program będzie uczył się na podstawie poprawek wprowadzonych przez użytkowników, jeśli wyrazimy na to zgodę w ustawieniach.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

szybkość działania, wygodne wstawianie tłumaczenia.
brak
ocena użytkownika
11.10.2016 18:40 • Recenzja do wersji 1.0.0.0

Bardzo fajny dodatek do Offica. Instalacja szybka i bezproblemowa. Sama praca z dodatkiem bardzo wygodna, wystarczy zaznaczyć fragment tekstu i już mamy tłumaczenie. Dodatek uruchamia się z prawej strony i zajmuje mało miejsca. Plus za wygodne wstawianie tłumaczenia. Jestem pod wrażeniem: bardzo fajnie, szybko i wygodnie pracuje się z tym dodatkiem. Polecam.