r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Microsoft Translator 1.0.0.0

Strona główna Windows Dodatki Rozszerzenia programów

Translator to dodatekdla wszystkich programów pakietu Office, który pozwala szybko skorzystać z usług Tłumacza Microsoftu. Jego ogromną zaletą jest możliwość integracji z innymi usługami producenta, jak Centrum Microsoft Translator.

Po uruchomieniu dodatku wystarczy wybrać języki i zaznaczyć fragment tekstu, by zobaczyć jego tłumaczenie, a także od razu wprowadzać poprawki. Dodatek może także sam rozpoznać język, z którego tłumaczy. Fragment tłumaczenia można od razu wstawić do dokumentu, w miejsce oryginalnego, jeśli wciąż jest zaznaczony, lub w innym miejscu. Podobnie jak w aplikacjach mobilnych, przy tłumaczeniu krótkich urywków i pojedynczych słów można skorzystać z możliwości oceniania.

r   e   k   l   a   m   a

Tłumaczenie odbywa się na serwerach Microsoftu, więc niezbędne jest połączenie z Internetem, by dodatek działał prawidłowo. Program będzie uczył się na podstawie poprawek wprowadzonych przez użytkowników, jeśli wyrazimy na to zgodę w ustawieniach.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

20 najlepszych dodatków do Microsoft Office

50
OPROGRAMOWANIE 16.12.2015 | Anna Rymsza

Programy z pakietu Microsoft Office mają ogromne możliwości, ale to nie znaczy, że niektórych rzeczy nie da się zrobić lepiej lub szybciej. Naprzeciw wymaganiom użytkowników wychodzą tu różne dodatki i rozszerzenia. Dzięki nim można ułatwić sobie wiele zadań lub tworzyć takie dokumenty, jakich sam Office stworzyć nie pozwala. Na początek należy wyjaśnić, jak z dodatków korzystać. Office ma własny sklep z dodatkami, do którego można przejść z programów pakietu (część Wstawianie wstążki) lub udając się pod adres store.office.com. Do logowania należy oczywiście wykorzystać to samo konto…

Recenzje użytkowników

szybkość działania, wygodne wstawianie tłumaczenia.
brak
ocena użytkownika

Bardzo fajny dodatek do Offica. Instalacja szybka i bezproblemowa. Sama praca z dodatkiem bardzo wygodna, wystarczy zaznaczyć fragment tekstu i już mamy tłumaczenie. Dodatek uruchamia się z prawej strony i zajmuje mało miejsca. Plus za wygodne wstawianie tłumaczenia. Jestem pod wrażeniem: bardzo fajnie, szybko i wygodnie pracuje się z tym dodatkiem. Polecam.

11.10.2016 18:40 | Recenzja do wersji 1.0.0.0

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.