reklama

Microsoft Visio Professional 2007

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Office Vision 2007 to wchodząca w skład pakietu Office 2007 aplikacja do projektowania wszelkiego rodzaju diagramów, schematów, wykresów i planów. Dzięki Visio można łatwo nakreślić np. schemat sieci komputerowej, plan mieszkania, obwodów elektrycznych czy schemat blokowy lub przebieg procesu biznesowego. Nanoszenie na arkusz obiektów odbywa się metodą "przeciągnij i upuść" z biblioteki w sumie kilkuset kształtów (więcej dostępnych jest w witrynie Office Online). Gotowy dokument można następnie wydrukować lub wyeksportować do pliku graficznego, strony HTML lub (nowość w wersji 2007) PDF lub XPS. W Visio 2007 uproszczono także zarządzanie łącznikami, które teraz automatycznie bez ingerencji użytkownika potrafią odpowiednio łączyć kształty - nawet gdy te są przesuwane lub modyfikowane.

Dodatkowo kształty można łączyć z danymi pobranymi z programów Access lub Excel. Visio udostępnia także komponenty dla programistów, dzięki czemu programiści mogą korzystać z możliwości aplikacji także w innych rozwiązaniach. Możliwa jest także implementacja kontrolki Visio Drawing w aplikacjach typu smart-client.Uwaga!

Pakiet biurowy Microsoft Office 2007 (ani poszczególne aplikacje wchodzące w jego skład) nie jest już dostępny do pobrania. Zachęcamy do pobierania najnowszej wersji 2010 dostępnej w naszym dziale PROGRAMY -> Biuro -> Pakiety biurowe.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #3 18.03.2011 16:44

Do "UJMENY" - proszę się przyjrzeć dokładniej :) VISIO ma możliwość ręcznego ustawiania wielkości kształtu !!!!!!

  #2 18.03.2008 13:00

podoba mi się. jestem programistą, może mi się przydać przy łączeniu projektów.

PS: Jak przyjmę w końcu IDE do programowania, napiszę własnego Visio.

  #1 27.05.2007 14:41

Niezwykle ociężały, toporny w użytkowaniu - fatalny system doboru, szukania kształtów - program pozbawiony elementarnych funkcji, jak dopasowanie kształtu do wielkości napisu, edytowanie wewnętrznego marginesu kształtów, czy nawet ręcznego ustawiania wielkości kształt.
Niestety programiści zaniedbali tą aplikację, patrząc na Word i dodatek "SmartArt" jak na dłoni widać, że można było pójść dalej, o wiele dalej.

3/6 - tylko do cierpliwych.

reklama