Microsoft: Vista będzie na czas

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Oficjalne wypowiedzi pracowników Microsoft wydają się rozwiewać wątpliwości związane z datą wydania systemu Windows Vista. Timothy Chen, CEO regionu Greater China w Microsoft potwierdził, że nie ma jakichkolwiek przesłanek o tym, aby Vista miała zostać wydana z opóźnieniem. Pracujemy wraz z naszymi partnerami OEM i jak na razie prace te przebiegają zgodnie z harmonogramem - mówił Chen. Nowy system operacyjny ma być dostępny dla klientów korporacyjnych pod koniec bieżącego roku, zaś premiera ma nastąpić w styczniu 2007.

Przy okazji Chen wspomniał, że prace nad czterema flagowymi produktami Microsoft, które mają ujrzeć światło dzienne w 2007 roku - Windows Vista, Longhorn Server, Exchange 2007 i Office 2007 - pochłonęły już ponad 20 miliardów dolarów z kasy korporacji.

Tymczasem Microsoft rozpoczął tworzenie stron, z którch będzie można niedługo ściągnąć Vistę x86 i x64 RC1.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieRoboty zabiorą nam pracę? Nie tak szybko – nawet Elon Musk zmienił zdanie