Microsoft: Vista w Chinach radzi sobie lepiej od XP

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Całkiem niedawno pisaliśmy o informacji jaka miała wypłynąć od jednego z pracowników Microsoft, że w Chinach przez pierwsze dwa tygodnie sprzedano zaledwie 244 licencje na system Windows Vista.

Jak dowiedział się serwis CNET, Microsoft oficjalnie zaprzecza tym informacjom. Ostatnie spekulacje co do danych dotyczących sprzedaży w Chinach są nieprecyzyjne - oświadcza korporacja. Jesteśmy zadowoleni z pozytywnego odzewu klientów na całym świecie i Chiny nie są żadnym wyjątkiem.

Microsoft co prawda nie wyjaśnił do końca sprawy i nie podał konkretnie ani w przybliżeniu, ile oryginalnych kopii sprzedano w Chinach. Niemniej CNET uzyskał zapewnienie, że w ciągu pierwszego miesiąca sprzedaży klienci kupili tam dwa razy więcej licencji na Vistę niż w analogicznym okresie na Windows XP.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieBrzydkie podróbki figurek z PRL-u. Jest człowiek, który ma ich pokaźną kolekcję