r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Microsoft: Windows 7 to nie Service Pack

Strona główna Aktualności

Microsoft przekonuje, że Windows 7 to nie taki wielki skok technologiczny jak w przypadku Visty, ale mimo tego warto będzie dokonać upgrade'u. Nieoficjalnie mówi się także o szybkim wydaniu pierwszej bety nowego systemu.

Wielu użytkowników obawia się, że migracja do Windows 7 będzie równie problematyczna, jak to było w przypadku Windows Vista - zwłaszcza na początku, tuż po premierze systemu. W reakcji na zapewnienia Microsoftu, że Windows 7 to tylko wydanie pośrednie, już teraz pojawiają się głosy, że w takim razie siódemka nie wniesie niczego nowego.

Bill Veghte, senior vice-president w dziale Windows Business podjął się trudnego zadania i przekonywał dzisiaj inwestorów giełdowych, że z Windows 7 problemów nie będzie, a nowe funkcje faktycznie będą skłaniały do uaktualnienia. Jest wiele nowości, które sprawiają, że Windows 7 nie można nazwać Service Packiem - mówił. Nowy pasek zadań, pełna obsługa ekranów dotykowych, Direct Access pozwalający firmom omijać konieczność tworzenia sieci VPN to tylko niektóre z wymienionych przez niego zalet nowego systemu Windows.

Co ciekawe, równolegle pojawiły się nowe informacje na temat dostępności pierwszej wersji beta. Według Keitha Comba i jego bloga hostowanego przez Microsoft TechNet Blogs beta ma się pojawić w styczniu, być może już w pierwszych dniach nowego roku. Według nieoficjalnych informacji to wydanie będzie bardzo szerokie - całkiem możliwe, że Microsoft zdecyduje się na w pełni otwarty program beta, podobnie jak to było z Windows Vista (choć tam nastąpiło to nieco później - dopiero w fazie Beta 2).

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.