r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Microsoft Xim 1.5.3

Strona główna Android Grafika i fotografia Katalogowanie i udostępnianie zdjęć

Xim to nowa aplikacja Microsoftu do dzielenia się zdjęciami, a przede wszystkim ich wspólnego oglądania. Co ją odróżnia na tle innych? Możliwość jednoczesnego przeglądania wybranych zdjęć przez kilka osób na różnych urządzeniach.

Galeria programu

Jak to działa w praktyce? Chcesz w szkole pokazać zdjęcia z ostatniej imprezy? Zamiast wysyłać je każdemu, albo przekazywać swój telefon wysyłasz odpowiedni link. Od tej pory każdy zaproszony śledzi na swoim urządzeniu twoją prezentację. Twoje znajomi są daleko, a razem z nimi chcesz na żywo oglądać i komentować wspólne zdjęcia? To również żaden problem dla Xim.

Podczas przeglądania zaproszone osoby mogą korzystać ze wspólnego czata, a także sprawdzać kto jeszcze ma dostęp do zdjęć. Sama prezentacja, przez kilka godzin jest dostępna dla każdego kto wziął w niej udział.

Co istotne, aby móc oglądać materiały udostępnione przez innych nie trzeba posiadać aplikacji, wystarczy przeglądarka internetowa. Program korzysta z naszych zdjęć zgromadzonych w telefonie oraz na takich serwisach jak: Facebook, Instagram, Dropbox czy też OneDrive. Niestety, program wymaga podania numeru telefonu aby móc aktywować nasze konto. Dodatkowo zabrakło możliwości logowania kontem Microsoftu, jest jedynie opcja połączenia z Facebookiem. Xim to nietypowy pomysł i dobrze wykonana aplikacja. Swoje zadanie spełnia dobrze, pytanie czy tak naprawdę potrzebujemy takich rozwiązań.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.