Microsoft Xim Microsoft Xim 1.2.1.0

Strona główna Windows Phone Internet i komunikacja
Pobierz program
lub zeskanuj:

Nowa aplikacja Microsoftu do dzielenia się zdjęciami, a przede wszystkim ich wspólnego oglądania. Co ją odróżnia na tle innych? Możliwość jednoczesnego przeglądania wybranych zdjęć przez kilka osób, na różnych urządzeniach.

Jak to działa w praktyce? Chcesz w szkole pokazać zdjęcia z ostatniej imprezy? Zamiast wysyłać je każdemu, albo przekazywać swój telefon wysyłasz odpowiedni link. Od tej pory każdy zaproszony śledzi na swoim urządzeniu twoją prezentację. Twoje znajomi są daleko, a razem z nimi chcesz na żywo oglądać i komentować wspólne zdjęcia? To również żaden problem dla Xim.

Podczas przeglądania zaproszone osoby mogą korzystać ze wspólnego czata, a także sprawdzać kto jeszcze ma dostęp do zdjęć. Sama prezentacja, przez kilka godzin jest dostępna dla każdego kto wziął w niej udział.

Co istotne, aby móc oglądać materiały udostępnione przez innych nie trzeba posiadać aplikacji, wystarczy przeglądarka internetowa. Program korzysta z naszych zdjęć zgromadzonych w telefonie oraz na takich serwisach jak: Facebook, Instagram, Dropbox czy też OneDrive. Niestety, program wymaga podania numeru telefonu aby móc aktywować nasze konto. Należy jedynie zmienić nr kierunkowy, gdyż domyślnie ustawiony jest dla USA. Dodatkowo zabrakło możliwości logowania kontem Microsoftu, jest jedynie opcja połączenia z Facebookiem. Xim to nietypowy pomysł i dobrze wykonana aplikacja. Swoje zadanie spełnia dobrze, pytanie czy tak naprawdę potrzebujemy takich rozwiązań.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!