r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Microsoft aktualizuje Office Web Apps

Strona główna Aktualności

Microsoft zaktualizował swój webowy pakiet biurowy Office Web Apps - jakie nowe funkcje trafiły do głównego konkurenta Google Docs?

Listę nowości wprowadzonych do Office Web Apps otwiera Excel. Dzięki aktualizacji webowy arkusz kalkulacyjny wzbogacił się o możliwość pracy z wieloma arkuszami - użytkownik może teraz wstawić, usunąć i zmienić nazwę arkuszy w dokumencie. Poprawiono także wykonywanie części funkcji, w szczególności autosumowania i pokrewnych. Internetowy Excel wzbogacił się także o asystenta pomocy. Dzięki niemu użytkownik może szybko poznać mechanizm działania interesującej go funkcji. Aktualizacja dotknęła także PowerPoint, czyli aplikację przeznaczoną do tworzenia prezentacji. Program doczekał się możliwości zmiany tematu (motywu graficznego) prezentacji - wystarczy kliknąć przycisk Change Theme i z okna, które się pojawi, wybrać jeden z 45 ciekawych tematów.

Przy okazji wydania aktualizacji dla Office Web Apps firma Microsoft zadeklarowała, że będzie regularnie rozbudowywać swój internetowy pakiet biurowy o nowe funkcje.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.