Microsoft aktualizuje Windows Live Calendar

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Microsoft wydał odsłonę Wave 3 swojego Windows Live Calendar - internetowego kalendarza dostępnego w ramach platformy Windows Live.

Co nowego w kalendarzu od Microsoftu? Nieznacznie poprawiono interfejs użytkownika, dodano również obsługę Firefoksa 3.0 i rozwiązano szereg problemów z drukowaniem. Wreszcie można też wydrukować dowolny widok (dzień, miesiąc, rok), a nie tylko bieżącą agendę. Możliwe jest także zasubskrybowanie publicznych kalendarzy innych użytkowników lub import danych z pliku ICS. Ciekawostką jest także nowa funkcja urodzinowa, która przypomina o urodzinach kontaktów w usłudze Windows Live. Oprócz tego zintegrowano kalendarz z pocztą Windows Live Hotmail tak, by w obu miejscach można było używać tylko nowego Windows Live Calendar.

Windows Live Calendar dostępny jest w polskiej wersji językowej, choć nadal w wersji beta. Aby skorzystać z usługi, należy posiadać konto Windows Live ID.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieRoboty zabiorą nam pracę? Nie tak szybko – nawet Elon Musk zmienił zdanie