r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Microsoft chce konkurować z YouTube i Flickr?

Strona główna Aktualności

Na witrynie Microsoftu w dziale z ofertami pracy pojawiło się interesujące ogłoszenie, które nie wiedzieć czemu (czyżby już ktoś się znalazł?) bardzo szybko zniknęło z listy. Korporacja szukała pracownika na stanowisko program managera w nowej witrynie społecznościowej. Zespół projektowy buduje witrynę nowej generacji umożliwiającą wymianę zdjęć i filmów, która będzie konkurencją dla Flickr, Smugmug i innych podobnych webowych rozwiązań - można było przeczytać.

Wygląda więc na to, że Microsoft przymierza się do konkurowania z takimi serwisami jak Flickr czy nawet YouTube. Do tej pory firmie z Redmond raczej się to nie udawało. Microsoft uruchomił co prawda już jakiś czas temu serwis MSN Soapbox (później przemianowany na MSN Video) umożliwiający wgrywanie i oglądanie filmów przez użytkowników, ale ma on śladowy udział w rynku i nie jest na razie w stanie zagrozić gigantowi na tym rynku, serwisowi YouTube.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.