r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Microsoft dochodzi do porozumienia z pomysłodawcami Kontrakcji

Strona główna Aktualności

Jak poinformował polski oddział Microsoftu, firma doszła do porozumienia z pomysłodawcami Kontrakcji - graczami postulującymi o wprowadzenie usługi Xbox Live w Polsce, którzy to ostro zareagowali przy okazji kampanii Nie przerabiam - nie kradnę.

W oświadczeniu możemy wyczytać, że organizatorzy akcji Nie sprzedaję wybrakowanego produktu - nie kradnę postanowili w geście dobrej woli zmienić adres strony internetowej www.kontrakcja.pl na www.wewantlive.com, aby jasno i wyraźnie podkreślić, że popierają intencje antypirackiego www.nieprzerabiam-niekradne.pl.

Jak donosi Microsoft, podczas rozmowy strony wyjaśniły sobie sposób, w jaki centrala firmy podejmuje decyzje odnośnie wprowadzenia usługi Xbox Live. Piractwo, wpływające na sprzedaż gier, jest problemem w ocenie potencjału Polski pod tym względem, ale dotychczasowy brak Xbox Live nie jest żadną bezpośrednią reakcją na ten problem, jak zostało to zinterpretowane - podaje Microsoft.

r   e   k   l   a   m   a

Polski oddział firmy Microsoft zobowiązał się do przekazania postulatów polskich graczy w sprawie Xbox Live bezpośrednio do osób odpowiedzialnych za usługę Xbox Live, którzy pracują w centralnym oddziale Microsoft oraz do przekazania odpowiedzi centrali na powyższe zagadnienia (będą one dotyczyć m. in. sprawy zniesienia blokad regionalnych na niektóre gry i dodatki z Xbox Live Marketplace, a w dalszej perspektywie pełnego wprowadzenia usługi Xbox Live do Polski). Odpowiedzi zostaną przekazane w ciągu 30 dni od daty ich nadesłania. Do tego raporty dotyczące kolejnych działań polskich graczy zaangażowanych w inicjatywę będą systematycznie przesyłane do centralnego oddziału Microsoft.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.