Microsoft dodaje nowe funkcje do Bing Entertainment

Strona główna Aktualności

O autorze

Bing Entertainment to usługa w ramach wyszukiwarki Bing pozwalająca na wyszukiwanie filmów, muzyki, gier czy programów telewizyjnych. Microsoft rozszerzył właśnie funkcje dostępne w ramach serwisu.

Według Microsoftu ponad 10% wszystkich wyszukiwań w Internecie związanych jest z rozrywką. Dlatego powstał Bing Entertainment - serwis ułatwiający szukanie muzyki, filmów czy gier. Użytkownik może przeglądać podpowiedzi na głównej stronie lub wyszukiwać interesujące go materiały. Część z nich można obejrzeć z poziomu Bing Entertainment - na przykład zwiastuny nowych filmów czy gier komputerowych. Strona może okazać się pomocna również dla osób, które szukają wycieczek zagranicznych, informacji o zdrowiu albo chcą zrobić zakupy. Zmiany wprowadzone przez Microsoft dotyczą wyszukiwania muzyki, filmów, a także gier. Udostępniono możliwość ograniczonego odtwarzania muzyki i tekstów piosenek za pośrednictwem Zune. Zmiany w wyszukiwaniu filmów dotyczą podpowiedzi na temat seansów w kinach, dodatkowych opisów czy zdjęć. Natomiast bazę gier rozbudowano o recenzje i porady dla graczy.

Część wprowadzonych funkcji dostępna jest jedynie dla mieszkańców Stanów Zjednoczonych. Dotyczy to na przykład odtwarzania piosenek. Bing Entertainment zbliżony jest do usługi oferowanej przez firmę Google - OneBox, wyszukiwarki plików muzycznych dostępnej jedynie na terenie Stanów Zjednoczonych.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieRecenzja Xiaomi Mi Mix 2S. Naprawdę świetnie, ale jeszcze bez perfekcji