Microsoft i Yahoo! tworzą największą sieć IM

Strona główna Aktualności

O autorze

Jakiś czas temu pisaliśmy o połączeniu sił Yahoo Messenger i Windows Live Messenger w dziedzinie komunikacji internetowej. Już dzisiaj każdy zainteresowany może sprawdzić co udało się osiągnąć obu firmom.

Łącząc się firma Microsoft i Yahoo posiadają sieć liczącą ponad 350 mln użytkowników. Wersja beta komunikatorów pozwala na prowadzenie rozmów głosowych i wymianę użytkowników pomiędzy siecią Windows Live Messenger oraz Yahoo! Messenger. Dodatkowo komunikatory informują użytkowników z jakiego IM korzysta kontakt z którym prowadzi się konwersacje.

Wszystkich zainteresowanych tym przedsięwzięciem zapraszamy do pobrania wersji beta komunikatora Yahoo w celu zapoznania się z możliwościami komunikowania się z siecią Microsoft. Aby to uczynić należy posiadać konto w serwisie Yahoo. Jeżeli takiego nie posiadamy powinniśmy założyć je na stronie domowej serwisu. Teraz wystarczy przyłączyć się do beta testów dostępnych tutaj.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieRoboty zabiorą nam pracę? Nie tak szybko – nawet Elon Musk zmienił zdanie