r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Microsoft jeszcze bardziej zaciska pasa

Strona główna Aktualności

Zwolnienia pracowników, o których informowaliśmy w ubiegłym tygodniu to nie koniec oszczędności Microsoftu - firma zapowiada dalsze cięcia w innych obszarach swojej działalności.

Microsoft zapowiedział, że budowa nowego centrum danych w Des Moines w stanie Iowa, USA zostanie opóźniona. W nowym data centre firma miała hostować między innymi takie usługi jak Hotmail czy Live Search. Rozpoczęta budowa dwóch pozostałych ośrodków w Chicago i w Dublinie będzie kontynuowana, ale nie z najwyższym priorytetem - co kwartał harmonogram będzie weryfikowany, by uwzględniał rzeczywiste potrzeby korporacji. Microsoft wstrzymuje również rozbudowę kampusu w centrali w Redmond, a część firm partnerskich rezydujących na terenie Microsoftu zostanie z niego usunięta bądź też powierzchnia biurowa będzie im wydzierżawiona.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.