r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Microsoft kupi FrontBridge

Strona główna Aktualności

Microsoft poinformował, że zamierza kupić FrontBridge Technologies, firmę świadczącą usługi subskrypcyjne w zakresie ochrony poczty elektronicznej. Monitoruje ona e-maile zanim te trafią do wewnętrznej sieci klientów. Dodatkowo FrontBridge oferuje szereg innych usług, takich jak np. wykonywanie kopii zapasowych poczty. Operacja przejęcia ma się zakończyć we wrześniu. Jej szczegóły nie zostały jak na razie upublicznione.

To już drugi zakup firmy zajmującej się ochroną poczty jakiego dokona Microsoft w tym roku. Wcześniej, w lutym, korporacja zakupiła firmę Sybari Software - znanego producenta oprogramowanie antyspamowego i antywirusowego dedykowanego poczcie elektronicznej. Kim Akers, Exchange Marketing Manager w Microsoft zapytany, czy są plany wcielenia technologii FrontBridge do własnego oprogramowania odpowiada - nie. Produkty te będą dostarczane osobno, tak jak obecnie, jako dodatek do serwera Exchange.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.