r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Microsoft myśli o multimedialnej przystawce Xbox do telewizora

Strona główna Aktualności

Tęgie umysły w firmie Microsoft wysilają się, by markę Xbox, którą kojarzyć mamy teraz ogólnie z rozrywką wysokiej jakości, najwyraźniej rozciągnąć na jak największą liczbę urządzeń. Niedawno informowaliśmy o niepotwierdzonych planach giganta na przenośną konsolę, a pojawiają się już informacje, że w ogromnej tajemnicy przygotowywana jest też multimedialna przystawka do telewizora. Zadebiutowałaby obok następcy Xboksa 360.

Urządzenie stanowić miałoby propozycję dla wielbicieli filmów i muzyki, szczególnie tych strumieniowanych z sieci. Zapewniałoby dostęp do najpopularniejszych usług tego rodzaju, zarazem umożliwiając uruchomienie prostych gier. System oparty zostanie ponoć na przyciętym odpowiednio Windowsie 8. Dla wymagających ambitniejszej rozrywki graczy powstaje zaś (na razie teoretycznie) równocześnie nowa konsola, która jednak dogadywałaby się z pozostałymi członkami „rodziny” — wspomnianą przystawką, jak również ewentualnym przenośnym Xboksem.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.