Microsoft nagradza legalnych

Strona główna Aktualności

O autorze

"Dodatki dla oryginalnego systemu Windows" to program wzbogacający ofertę dla legalnych użytkowników Windows, który zostanie wprowadzony w życie w lutym br. Umożliwia on również weryfikację autentyczności posiadanego systemu operacyjnego, pozwalając klientom uniknąć ryzyka związanego z oprogramowaniem podrobionym.

Piractwo w obszarze oprogramowania obciąża klientów, sprzedawców oprogramowania i gospodarki narodowe kosztami rzędu miliardów dolarów w skali roku. Najlepszym sposobem zwalczanie piractwa w tym obszarze jest uświadomienie użytkownikom wynikających z tego zagrożeń i zapewnienie im wszelkich korzyści płynących z posiadania oryginalnego oprogramowania - powiedział Tomasz Bochenek, dyrektor generalny polskiego oddziału Microsoft. Kiedy nasi klienci wezmą udział w programie, przekonają się, że mają łatwy dostęp do uaktualnień, ofert oprogramowania dodatkowego oraz innych korzyści płynących z użytkowania oryginalnego systemu operacyjnego Windows XP, w przeciwieństwie do niepewności i ryzyka związanych z podrabianym oprogramowaniem - dodaje Tomasz Bochenek.

Przyjęcie programu pilotażowego znacznie przekroczyło oczekiwania firmy Microsoft. Od jego rozpoczęcia, we wrześniu 2004 r., ponad 5 milionów osób dobrowolnie wzięło w nim udział. Jak już wspominaliśmy, w ramach programu można było pobrać bezpłatnie aplikację Photo Story 3. Na podstawie pozytywnych doświadczeń oraz informacji zebranych od klientów podczas tej fazy programu, 7 lutego Microsoft rozpocznie kolejny etap projektu.

Na użytkowników systemu Windows, którzy wezmą udział w programie, czekać będą następujące atrakcje:

- Photo Story 3 for Windows
- Winter Fun Pack
- 50% zniżka na wybór gier komputerowych z MSN Zone
- Sześciomiesięczna wersja testowa Microsoft Office OneNote
- 50% zniżka na usługę Hosted SharePoint
- 50% zniżka na usługę Microsoft List Builder service
- 30% zniżka na usługę New Microsoft Outlook Live
- Koktajl Bar - pełna wersja programu do sporządzania koktajli, zawierająca 200 receptur na wyśmienite drinki firmy GData
- AntyVirenKit 2004 Pro - 90 dniowa pełna wersja popularnego programu antywirusowego firmy GData
- Szczepionka - program rozpoznaje i niszczy aktualne najgroźniejsze wirusy i robaki internetowe
- TopSecret NextGeneration - pełny 90 dniowy profesjonalny program szyfrujący firmy GData, służący do zabezpieczania danych przechowywanych na komputerze
- oraz wiele innych, stale uaktualnianych dodatków

Użytkownicy, którzy nie będą chcieli wziąć udziału w programie, będą mogli korzystać z uaktualnień z zakresu bezpieczeństwa za pośrednictwem Automatycznych Aktualizacji Windows.

© dobreprogramy
s