r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Microsoft nie oczekuje wysokiej sprzedaży Windows Phone 7

Strona główna Aktualności

Microsoft nie spodziewa się, że Windows Phone 7 prędko dogoni takie systemy jak iOS czy Android pod względem sprzedaży.

Zdaniem firmy wyrównanie do poziomu sprzedaży smartfonów z Androidem czy iOS może zająć nawet... klika lat. Taką wiadomość podał Joe Belfiore z Microsoftu w rozmowie z Waltem Mossbergiem podczas konferencji D Mobile. Belfiore wprawdzie stwierdził, że Windows Phone 7 sprzedaje się jak dotąd bardzo dobrze, nie chciał jednak podać żadnych cyfr. Według pogłosek w ciągu pierwszego dnia Microsoft sprzedał w USA około 40 tys. aparatów. Ze słów pracownika Microsoftu - a raczej tego czego nie powiedział - można wnioskować, że jego firma nie może pochwalić się na razie żadnym sukcesem w sprzedaży swojego systemu dla smartfonów.

Początkowo na pytanie, ile czasu zdaniem Microsoftu zajmie dogonienie Androida i iOS, Belfiore odpowiedział prosto: Nie wiem. Po kolejnych pytaniach stwierdził, że może zająć to nawet kilka lat. W każdym razie, na pewno więcej niż kilka miesięcy. Można zatem spodziewać się, że walka o pozycję na rynku dla Windows Phone 7 będzie długa i trudna dla Microsoftu. Jeśli Google i Apple nie popełnią w tym czasie dużych błędów, dogonienie sprzedaży ich systemów będzie nie lada wyzwaniem.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.