r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Microsoft o szczegółach Windows Server 2008 Foundation

Strona główna Aktualności

Kilka tygodni temu pisaliśmy o planach Microsoftu dotyczących taniego systemu dla serwerów o nazwie Windows Server 2008 Foundation. Teraz Microsoft ujawnił szczegóły projektu serwerowej edycji Windows dostosowanej na potrzeby małych przedsiębiorstw.

Windows Server 2008 Foundation (nazwa kodowa Lima), aby być tani, będzie też prosty. Nie będzie zawierać wszystkich funkcji, które obecnie można spotkać w Windows Server. Posiadać ma limit piętnastu użytkowników. Nie będzie wymagać licencji dostępowych (CAL), jednak nie będzie mógł być wykorzystany do uzyskiwania dostępu do innych systemów. W odróżnieniu od pozostałych edycji Windows Server, Foundation Server nie będzie też oferować hypervisora.

Nowy Windows Server 2008 dostępny będzie początkowo w 40 krajach, w językach angielskim, chińskim tradycyjnym i uproszczonym, japońskim, brazylijskim, portugalskim, hiszpańskim i tureckim. System w kolejnych wersjach językowych trafi do sprzedaży do końca roku.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłeś(aś) naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.