r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Microsoft odkrywa szczegóły Live Drive

Strona główna Aktualności

Live Drive to zapowiadana od pewnego czasu usługa, która ma oferować darmową powierzchnię na pliki użytkowników na serwerach Microsoftu. Od pewnego czasu także Google zapowiada podobną usługę.

Dotychczas, większość informacji na temat Live Drive pochodziła z niepotwierdzonych źródeł. Informowano między innymi o nieograniczonej powierzchni na pliki, możliwości szyfrowania danych i zdalnym wypalaniu płyt CD. Teraz pojawiły się pierwsze oficjalne wiadomości na ten temat. Pochodzą one od Johna Hodgsona, specjalisty z australijskiego oddziału Microsoftu.

Według niego, Live Drive ma w podstawowej wersji zaoferować 2 gigabajty powierzchni, za dodatkowe miejsce trzeba będzie zapłacić, jednak ceny nie są jeszcze znane. Dla użytkowników Visty, sieciowy dysk będzie widoczny w systemie tak jak urządzenia zainstalowane w komputerze, nie wiadomo, czy podobna integracja jest przewidziana dla starszych wersji Windows.

Data oficjalnej premiery Live Drive nie jest jeszcze znana.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.