Microsoft ogłasza ceny Office 2008 for Mac

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Microsoft ogłosił planowane ceny nowej wersji pakietu Office 2008 przeznaczonej na komputery Macintosh. Warto przy okazji przypomnieć, że sam Office 2008 for Mac jest nieco opóźniony - premiera ma się odbyć 15 stycznia 2008 roku.

Tym razem zdecydowano się na wydanie trzech wersji funkcjonalnych. Wersja podstawowa, w skład której wchodzi Word, Excel, PowerPoint i Entourage ma kosztować w Stanach Zjednoczonych 399 dolarów. W wersji Special Media Edition dodatkiem będzie aplikacja Expression Media - razem taki pakiet będzie kosztować 499 dolarów. Trzecią edycją jest wersja Home and Student, za którą trzeba będzie zapłacić tylko 149 dolarów. Wycięte zostaną z niej jednak funkcje dotyczące Exchange i Automator. Edycja ta będzie mogła być wykorzystywana jedynie do zastosowań niekomercyjnych.

Osoby, które od teraz do 15 marca zakupią stary Office 2004 będą mogły skorzystać ze specjalnej promocji, w ramach której otrzymają uaktualnienie płacąc jedynie za przesyłkę.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieRecenzja Xiaomi Mi Mix 2S. Naprawdę świetnie, ale jeszcze bez perfekcji