reklama

Microsoft otwiera program beta Internet Explorera 8

Strona główna Aktualności

O autorze

Microsoft postanowił dać możliwość przeglądania błędów oraz sugestii zgłoszonych w zamkniętym programie beta przeglądarki Internet Explorer 8 oraz głosowania na nie.

Na pewno wielu użytkowników Internet Explorera chciałoby wziąć udział w zamkniętym programie beta i to posunięcie Microsoftu uzna za niewystarczające. Z drugiej jednak strony grupa produktowa IE nie byłaby w stanie analizować błędów zgłoszonych przez setki tysięcy testerów. Dlatego danie możliwości głosowania wydaje się rozsądnym posunięciem. Dzięki temu każdy będzie mógł określić na ile dany problem w IE jest dla niego ważny a grupa produktowa będzie mogła spriorytetować wykonanie poszczególnych prac przy tworzeniu nowej wersji Internet Explorera.

Aby głosować na błędy w becie IE8 należy mieć konto w serwisie Connect. Można wtedy kliknąć w Available Connections i wybrać Internet Explorer Beta Feedback. Otrzymujemy wtedy możliwość przeglądania bazy błędów i sugestii oraz głosowania na wybrane pozycje. Aby zgłosić błąd lub sugestię Microsoft poleca skorzystać z grupy dyskusyjnej microsoft.public.internetexplorer.beta w celu kontaktu z uczestnikami zamkniętego programu beta, którzy mogliby wprowadzić opis błędu lub sugestii do bazy.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama