r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Microsoft płaci dywidendy

Strona główna Aktualności

Zarząd Microsoftu podjął decyzję o wypłacie każdemu posiadaczowi akcji korporacji dywidendy w wysokości 0,08 USD na każdą akcję. Jednocześnie ogłoszone zostały plany dotyczące odkupienia pakietu akcji za 30 mld USD będących w obrocie na rynku oraz zapowiedź jednorazowej wypłaty dywidend w wysokości 3 USD na akcję (łącznie, w przeciągu następnych czterech lat, do udziałowców trafi w ten sposób przeszło 75 mld USD). Według zapewnień władz firmy, wypłata dywidend nie wpłynie na obniżenie nakładów na rozwój i badania w firmie.

Jeszcze przed oficjalnym ogłoszeniem tych informacji Bill Gates zapowiedział, że przypadające na niego z tytułu najbliższych wypłat 3 mld USD przeznaczy na cele charytatywne poprzez swoją fundację Bill & Melinda Gates Foundation.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.