r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Microsoft poinformuje Insiderów na jakim etapie analizy są ich uwagi

Strona główna Aktualności

O autorze

Microsoft wychodzi naprzeciw potrzebom Insiderów, którzy dotychczas mogli mieć uzasadnione, negatywne zdanie odnośnie informacji o postępach w analizie ich informacji zwrotnych. W życie wchodzą właśnie trzy nowe drogi informacji, dzięki którym użytkownicy testowego Windowsa zostaną poinformowani, gdy tylko zgłoszone przez nich spostrzeżenia zostaną przeanalizowane i rozwiązane.

Pierwsza z metod to Projekt Blair SIUF, o którym wspominano podczas tegorocznej konferencji Ignite. W tym przypadku mowa o powiadomieniach, które mają przypominać o zgłoszonych problemach i zachęcać użytkowników do podzielenia się informacją, czy usterka nie została już rozwiązana.

Kolejna droga powiadomień to wiadomości e-mail, których treść będzie jednak zbieżna z tą w powyższych komunikatach. Można je więc potraktować jako dodatek do powyższych wyskakujących powiadomień lub na odwrót. Niezależnie od tego, jak informuje Microsoft, metoda ta jest odpowiedzią na liczne prośby Insiderów.

r   e   k   l   a   m   a

Ostatni sposób informowania o postępach w analizie informacji zwrotnych obejmuje nowe statusy w Centrum Opinii (Feedback Hub), gdzie będzie można dowiedzieć się na jakim etapie jest rozwiązywanie błędu, w razie potrzeby odfiltrować mniej ważne komunikaty, a wreszcie dowiedzieć się, w której kompilacji aplikacji usterka została całkowicie rozwiązana.

Warto dodać, że sięgając po te a nie inne metody informowania o postępach w analizie feedbacku, Microsoft starał się sprostać wymaganiom większości Insiderów, których o zdanie zapytano jakiś czas temu na Twitterze. Jak często w takich przypadkach bywa, może się okazać, że opisywane tu funkcje w rzeczywistości będą dostępne dla wszystkich dopiero za pewien czas, ale do pierwszych Insiderów powinny trafiać już teraz.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.